Інші вітальні

Комплект виготовлений з використанням МДФ елементів.

Комплект виконаний з використанням фасадів покритих глянцевою плівкою ПВХ товщиною 0,5 мм, що забезпечує стійкість до стирання в 10 разів вищу ніж у звичайного покриття.

Комплект виготовлений з використанням МДФ фасадів з елементами фрезерування, покритих патиною та лаком, що надає поверхні додаткової стійкості та естетичності.

Для замовлення надішліть повідомлення з вказаною моделлю чи елементом вітальні

Комплект виконаний з використанням фасадів, покритих глянцевою плівкою ПВХ товщиною 0,5 мм, що забезпечує стійкість до стирання в 10 разів вищу ніж у звичайного покриття. Передбачена база з колоною або база з шафою 2Д.

Дана вітальня виконана з використанням МДФ елементів. Гірка включає в себе комод, сервант, секцію РТВ та шафу для одягу.

Невада

05.06.2017

Комплект виконаний з використанням фасадів з нанесеним на них малюнком методом шовкодруку, покритих глянцевою плівкою ПВХ товщиною 0,5 мм, що забезпечує стійкість до стирання в 10 разів вищу ніж у звичайного покриття.

Комплект виконаний з використанням гнутих МДФ фасадів покритих глянцевою плівкою ПВХ товщиною 0,5 мм, що забезпечує стійкість до стирання в 10 разів вищу ніж у звичайного покриття.

Орбіта

05.06.2017

Комплект виготовлений з використанням гнутих МДФ фасадів. Гірка має діодну підсвітку.